CBF Patchcord SC/APC-SC/APC SM Simplex 2m G.652D Zobacz większe

CBF Patchcord SC/APC-SC/APC SM Simplex 2m G.652D

c3872

Nowy

CBF Patchcord SC/APC-SC/APC SM Simplex 2m G.652D

Więcej szczegółów

Towar dostępny.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


16,00 zł

Więcej informacji

Specyfikacja techniczna

Rodzaj patchcorda jednomodowy
Typ transmisji światłowodowej Simplex
Rodzaj złącz SC/APC-SC/APC
Długość patchcorda 2 m
Tłumienność losowa wtyk-wtyk, maksymalna ILw-w= <0,3 dB
Tłumienność losowa wtyk-wtyk, średnie ILw-w śr= <0,2 dB
Reflektancja RL APC >65 dB
Wytrzymałość włókna >98.1 (>10 kg) N
Element wzmacniający Włókna aramidowe / włókna szklane
Temperatura pracy od -40 do +85 °C

Dołożyliśmy wszelkich starań aby dane techniczne odpowiadały faktycznym parametrom, jednak nie gwarantujemy, że są wolne od błędów lub braków.

Szczegółowe informacje

CBF Patchcord światłowodowy jednomodowy (SM 9/125) simplex z złączem SC/APC-SC/APC. Wykonany na włóknie Corninaga G.652D Patchcord wykonany w kablu osłonowym 3mm. Wykonany zgdonie z obowiązującymi normami w standardzie Telcordia GR-326-CORE. 
Patchcord SC/APC-SC/APC jest wykonany z dużą precyzją i ma bardzo dobry stosunek ceny do jakości, powtarzalność pomiarów gwarantuje długą i niezawodną pracę. 

Zastosowanie:
- Sieci LAN, MAN, WAN,
- Systemy WDM, FTTx
- Rozwiązania CATV,
- Budowa Siecie pasywnej,
- Punkty węzłowe i dystrybucyjne,
- Rozwiązania w automatyce,
- Transmisja danych (audio, video)

Cechy:
- Powtarzalność pomiarów,
- Praca w szerokim zakresie temperatur,
- Niska tłumienność,
- Bardzo dobry stosunek ceny do jakości,
- Zgodne z normami EN-50173-1, EIA/TIA 568, EN 50377,
- Wysoka jakość wykonania,

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

CBF Patchcord SC/APC-SC/APC SM Simplex 2m G.652D

CBF Patchcord SC/APC-SC/APC SM Simplex 2m G.652D

CBF Patchcord SC/APC-SC/APC SM Simplex 2m G.652D