Kompletna przełącznica CBF 1U 12xSC/PC duplex (24J)

c3668

Nowy

Przełącznica 1U 12xSC/PC duplex kompletna. Jest to gotowe rozwiązanie dla przełącznicy światłowodowej w której można zakończyć kabel o maksymalnej ilość włókien 24J.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 26 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 26 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 5,20 zł.


260,00 zł

Więcej informacji

Szczegółowe informacje

Przełącznica 1U 12xSC/PC duplex kompletna. Jest to gotowe rozwiązanie dla przełącznicy światłowodowej w której można zakończyć kabel o maksymalnej ilość włókien 24J. 

Elementy zestawu:
- Przełącznica światłowodowa niewysuwana 1U 19"
- Płyta czołowa 1U 12xSC duplex
- Adapter SC/PC duplex
- Pigtail SC/PC 2m G.652 9/125um
- Kaseta spawu z pokrywą 12J

Cechy:
- Prosta konstrukcja,
- Rozmiary umożliwiające montaż w szafkach i stojakach teletechnicznych 19",
- Kolor szary
- Wymiary przełącznicy: 1U x 19" x 10" (24cm)

Zastosowanie:
- CATV,
- Sieci optotelekomunikacyjne,
- Sieci FTTx,
- Okablowanie strukturalne,
- Przemysł,

Uwaga! Zestaw do samodzielnego montażu 

Skład zestawu

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kompletna przełącznica CBF 1U 12xSC/PC duplex (24J)

Kompletna przełącznica CBF 1U 12xSC/PC duplex (24J)

Przełącznica 1U 12xSC/PC duplex kompletna. Jest to gotowe rozwiązanie dla przełącznicy światłowodowej w której można zakończyć kabel o maksymalnej ilość włókien 24J.